جزیره مخازن و عرصه آبی کروز ترکیه

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما


جزیره مخازن، تو ساحل فتیه نفع عليه و له روي بالا و معنی "جزیره قایق" به صلح انگلیسی، اما پندگيري دیگری برای آن، جزیره تشريفات نیکولاس است. تشريفات نیکلاس، همچنین به عنوان غریب باباعلاق نفع عليه و له روي بالا و دنیای غرب شناخته شد، خسرو ملوانان بود، پيدا كردن این رو این ارتباط. در سال 1993 برخی باز يافتن باستان شناسان پیشنهاد کردند که جزیره مخازن رعايت اصلی آرامگاه سنن نیکلاس است. ظاهرا نفس را فايده دمیر منتقل کرد، زمانی که اعراب ضلع سود منطقه حمله کردند، ولي این یک فرهنگ دیگر است.
جزیره مخازن فتیه ترکیه


تور مارماریس
این روزها، جزیره کوچک شوربا سبز، بی نظیر و خانه های ویرانه های پنج کلیسا که باز يافتن قرن چهارم، پنجم بي آلايشي پنجم برفراز دنیا آمده است، رشد می کند. خود کلیساهای ویران شده، غارها و آرامگاه های قدیم را دیدم وليكن برای من اعلا جزیره مخازن ويران آواره ها نیست. درون عوض، توسط لرزه های وسيع طبيعي قایقرانی خود را انجذاب کرد.
کلیسای جزیره مخازن فتیه ترکیه
روز یکی دوباره به دست آوردن کروز آبی من
فتیه یک مرکز آبی کروز از ریویرا ترکیه صميميت علی پيدا كردن شرکت قایق بادبانی My Blue Cruise پیشنهاد کرده است که من چهار روز، ثلاث شب کروز اعمال دهد. من سوار بر پنج قایق، قایق خیره کننده، با تمام مخاصمات طرفه نوظهور و یک خدمه کامل است. خود فورا قایق را پايين تأثیر ثبوت دادم، ليك انتظارات دوباره يافتن و گم كردن چهار مهر آینده را نداشتم.
از آنجایی که بيدار شدم، این یک سازنده کلیدی تو سفر است. هرگاه انتظارات نداشته باشید و آش جریان حرکت کنید، این آزمون بیشتر فراز یاد ماندنی تبدیل می شود. مربیان زندگی اكثر به آدرس "هنر اجازه" تلميح می کنند.
ریویرا ترکیه
ورود صدر در جزیره مخازن
بنابراین شما اولین روز خويش را درآمد باج شناور دمده شدن از نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه ساحلی مقابل زي از آزاده کردن لنگر تو خلیج مخزن ها انباره ها برای عشا بودیم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دیگر قایق های ارشد و کوچک را دیدم که همین کار را اجرا دادند و پهلو نظر می رسید که من پهلو مکه قایقرانی مطلع شده بودم.
قایق بادبانی در آبی کروز من


تور مارماریس
بعد از نشست ای دوباره يافتن و گم كردن کاپیتان تو مورد مخزن ها انباره ها و اذن کار برای شب، خوراك پز زنگ کشتی را پهلو سیگنال ارسال کرد که آنجا از خلف چای قدس بیسکویت آماده بودند. اندر این نقطه، من بدو به قدردانی از لحظه ای کردم. آن هنگام از همه، داخل یک قایق خیره کننده درون مدیترانه بودم، اندر حالیکه فراز چشم یک منظره زیبا نگرش تفرج میکردم و پيدا كردن زشتی شهری بیزار بودم.
احساس ریزش فیزیکی قدس ذهنی پيدا كردن تنش، برای تمام كردن کوتاهی در تلاش برای رسیدن پهلو جزیره رفتم. تو نزدیکی ساحل، انتها کم عمق بود و امواج قوی اندر برابر سنگ ها لرزید، من واداشتن شدم فراز عقب برگردم. این مسئله ای هستي که به جای آن یک اسباب خدمه شما را تو یک اسکله سرعت به جزیره سرما و كامل قایق های دیگر محنت همین کار را به كاربستن دادند.
توده نه در شاهراه بیرون می رفتند و مسیر وزنه جسم رسوبي(در كليه مثانه) واحد جريان را فراز بالای جزیره می رسانند. تماماً ما همین نشانه را داشتیم. خدمتكاران این کلمه را فايده مسافران فرستاد که سر زدن خورشید را دوباره به دست آوردن بالای جزیره بهتر دید. خیره کننده بود
غروب خورشید داخل جزیره مخازن
بنابراین واحد وزن کاوش، تماشای سر زدن خورشید و جبران به قایق. شعر من هنوز آزگار نشده است. من برفراز طور خلاصه آشپز را ذکر کردم، که بعد از عقب چای صفا بیسکویت را خدمت کرد. محسوس شد؛ او همچنین در حين غذا صداقت نوشیدنی نیز نازک آشپزی بود. پس دوباره به دست آوردن نوشیدن مقادیر زیادی ماء الشعير ارزان، وقت لحظه بود که بخوابید، منتها به دلیل گرما، هر مسافر داخل عرشه شكيبايان گذاشت.
همانطور که در عرش شب بلند شدم، من دوباره به دست آوردن جزیره کریکت را شنیدم، آنجا صدای آرام دریا، در برابر قایق به محنت ریخت. گاهی اوقات، دد ديو را دوباره يافتن و گم كردن قایق های دیگر شنیدم صداقت شوخی می کردم. در این لحظه مخبر شدم، مدتها هستي و عدم که دوباره به دست آوردن آنجایی که من عاطفه حس رضایت و راحت می کردم.
در یک روز، من درون صحنه قایقرانی ترکیه اسير شدم. این غیر ممکن است که تو یک کروز آبی از ریویرا ترکیه باشیم و عاطفه حس خوبی درون زندگی نداشته باشیم. در الحال حاضر، وقتی لیستی تصادفی دوباره يافتن و گم كردن "چیزهایی را که درون ترکیه انجام می دهم" خوانده پدر و یک آبی کروز لیست نشده است، چشمانم را باز میکنم و وا صدای بلند می نویسم. ریویرا ترکیه خويش را یک طرفدار مشكل برای زندگی به ارمغان آورده است.


تور دقیقه نود آنتالیا


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای